Головна »

              

ЗВІТ директора 2018-2019н.р.

Короткий текст новини



ЗВІТ

директора НВК загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-ДНЗ

с. Хомутинці  за 2018-2019 навчальний рік

14.06.2019р

 

Аналіз підсумків роботи 2018-2019  навчальний рік показав, що педагогічний колектив у процесі своєї діяльності реалізував мету у справі навчання і виховання учнів.

Вся робота велася за річним планом і була спрямована на виконання основних законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки , молоді і спорту України від 31.10.2011 №1243 наказу Міністерства освіти і науки України від 16 червня 2015 року № 641  «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді,  методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання y загальноосвітніх навчальних закладах», наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 09.09.2015 р. № 388  «Про затвердження Плану заходів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», наказу відділу освіти Калинівської РДА від 23.10.2015р. № 236 «Про затвердження Плану заходів Відділу освіти райдержадміністрації з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді» та наказу по НВК від 18.11.2015 №144  «Про затвердження Плану заходів з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді в НВК».

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Головною метою НВК є забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, науково-теоретичної, гуманітарної, загальнокультурної підготовки та підтримки  дітей; забезпечення реалізації прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття загальної середньої освіти за місцем проживання,  створення передумов для соціальної адаптації, подальшої інтеграції в суспільство дітей з особливими освітніми потребами.

Головним завданням НВК є:

    створення умов для здобуття загальної середньої освіти на рівні державних стандартів;

    рання інтеграція дітей з особливими освітніми потребами в соціалізуюче середовище;

    виховання  почуття доброти, милосердя, взаємовиручки та адаптації учнів з різним станом здоров'я до соціуму;

   виховання шанобливого ставлення до родини, старших, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мов, національних цінностей українського народу та інших народів і націй;

 формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, підготовленої до професійного самовизначення;

    виховання свідомого ставлення до свого здоров'я та здоров'я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я;

   виховання цілісного сприйняття світу, вміння орієнтуватися в системі загальнолюдських цінностей;

    підготовка учнів до подальшої освіти і трудової діяльності;

   розвиток природних позитивних нахилів, здібностей і вміння учнів самовдосконалюватися;

 У 2018-2019 навчальному році в НВК працювало 16 основних педагогічних працівників 1 сумісник, 2 вчителів перебували  у декретній відпустці та 12 працівників обслуговуючого персоналу.  Із педагогічних працівників вищу категорію мають -3 вчителів, І категорію – 5, ІІ категорію - 2 , спеціалісти – 8, навчається заочно – 1, звання «Старший вчитель» - 2.  Навчання у цьому році завершило 58 учні.   

 

СТАН ТА РОЗВИТОК ШКІЛЬНОЇ МЕРЕЖІ

На виконання  Конституції України,  Закону України «Про освіту»,  « Про загальну середню освіту», Інструкції з обліку дітей та підлітків шкільного віку спостерігаємо вплив демографічної ситуації на контингент учнів. Загальне зменшення кількості дітей на території села Хомутинці вплинуло й на шкільну мережу.

            Усі діти шкільного віку охоплені навчанням, здійснюємо контроль за проведенням обліку дітей шкільного віку, збираємо довідки-підтвердження про навчання, перевіряємо списки дітей шкільного віку, складаємо відповідні звіти за встановленою формою. Загальне зменшення кількості учнів впливає на мережу навчального закладу, що призводить до малої наповнюваності класів.  Випускатиметься у 2019 році  з 9 класу – 3 учнів, 11 класу на даний час немає,  та не планується набір учнів до 1 класу у зв’язку з недостатньою кількість дітей.

У дошкільному підрозділі НВК виховується 14 вихованців.

Усі класи з українською мовою навчання. Згідно нового Стандарту освіти інформатика вивчається у всіх класах (окрім першого).

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ УЧНІВ  НВК

Здоров’я наших дітей залежить в першу чергу від якісного харчування . Питання гарячого харчування для учнів та вихованців завжди знаходиться під  контролем. Їдальня розрахована на 60 посадочних місць.

 У харчоблоці навчального закладу є необхідне технологічне обладнання для приготування якісних страв: електроплита -1шт., духова шафа - 1 шт. у робочому стані; бак для підігріву води – 1 шт.  Шкільна їдальня забезпечена холодильним обладнанням. 

У 2018 -2019 н.р. 100 % учнів 1-4 класів було охоплено гарячим харчуванням, які харчувалися за рахунок батьківської плати  та учні пільгових категорій - за рахунок  коштів районного бюджету. Та 100% учнів 5-9 класів  було охоплено гарячим харчуванням,  учні батьки яких перебували в ООС  харчувалися за кошти місцевого самоврядування, решта учнів за рахунок батьківської плати. 7 вихованців (47%) дошкільного підрозділу НВК мали можливість харчуватися безкоштовно у зв’язку з  тим що належать до пільгових категорій, батьки решти дітей сплачували 40% від вартості продуктів харчування.

 

 ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ

У 2018-2019 н.р. було організовано індивідуальне навчання для учнів 9 класу ( 3 учні) у зв’язку з малою наповненістю класу.  У НВК створено всі умови  для здобуття освіти за індивідуальними навчальними планами та  програмами. Розклад занять було погоджено з батьками та затверджено директором НВК. До проведення індивідуальних занять залучали вчителів із відповідною педагогічною  освітою. Кількість годин для організації навчання  визначено відповідно до Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах (зі змінами та доповненнями). Згідно Закону України  «Про освіту», «Про загальну середню освіту».

 

ІНКЛЮЗИВНЕ НАВЧАННЯ

 В другому класі продовжено інклюзивне навчання для Дорош Д., для якої розроблялися індивідуальні програми розвитку дитини. В 2018-2019 навчальному році в штатний розпис введено ставку асистента вчителя. Створено ресурсну кімнату в якій є дидактичний матеріал, розвивальні ігри, меблі, велотринажер, коврики для масажу, виготовлений роздатковий матеріал для проведення занять. За освітньою програмою для дитини проводилися заняття з соціально-побутового орієнтування та логопедом.

 

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

В 2018-2019 навчальному році для учнів 1 класу організовано навчання за вимогами нової української школи.  Вчителем 1 класу Ярмолюк М.О. було оформлено освітнє середовище в класній кімнаті та на подвір’ї школи. Відділом освіти було закуплено дидактичний матеріал, фабрику друку, одномісні парти.

Клас поділено на навчальні осередки:

Для навчально-пізнавальної діяльності, яка містить зручні одномісні парти, дошка.

Змінно-тематичний осередок, у якому вчитель розміщує цікаву інформацію, яка вивчається протягом тижня, для заохочення першокласників. У класі  розміщено «Куточок настрою», на якому кожен учень,  вказує на смайлик, який передає, що відчуває кожен з учнів: захоплення, здивування, смуток, радість.

Для художньо-творчої діяльності. У цьому осередку зберігається приладдя для творчих занять: від фломастерів, альбомів  та пластиліну. А ще саме тут є невеличка виставка дитячих робіт, яка змінюється.

Осередок для проведення дослідів- це куточок природи, де діти доглядають за рослинами.

В класі розміщено килимок, що став центром осередку  відпочинку, спілкування та ігор. Тут діти можуть спілкуватися з дітьми та грати в ігри, які зроблять клас справжньою командою, і тут же вони просто трохи відпочинуть та подумають.

            Бібліотечка, де можна швидко знайти цікаву чи співзвучну з темою уроку літературу, ніколи не буде зайвою.

Осередок вчителя  оснащений ноутбуком, принтером та різною дидактичною літературою.

Навчання в НУШ здійснювалося за Типовою освітньою програмою початкової освіти під керівництвом Шияна Р.Б. цикл І  (1-2 класи).

     Класоводом 1 класу була Ярмолюк Мар’яна Олександрівна, яка пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації ВАНО ВА 02139682/НУШ 000309 та сертифікат від 05.06.2018р. «Онлайн-курс для вчителів початкової школи» платформа EdEra

     Англійську мову в 1 класі викладала  Візняк Олеся Вікторівна яка пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації ВАНО ВА 02139682/НУШ002241 та сертифікат від 31.07.2018р. «Онлайн-курс англійська для вчителів початкової школи» платформа nus-english.com.ua

 

РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ

У НВК навчається 58  учнів у 1-9 класах та 14 вихованців дитячого садка.

Державна підсумкова атестація у 2018-2019 н.р. у 4-му, 9-му  класі  пройшла організовано та показала наступні результати:

     Рівень навчальних досягнень учнів 4  класу з предметів ДПА:

№п.п.

Предмет

Кількість учнів в класі

Кі-сть учнів, які виконували ДПА

Рівень навчальних досягнень

Якісний  показник

 

 

 

 

П

С

Д

В

 

1.

Українська мова

5

5

1

3

1

-

45%

2

Математика

5

5

1

2

2

-

41.6%

     

 Рівень навчальних досягнень учнів 9  класу з предметів ДПА:

№п.п.

Предмет

Кількість учнів в класі

Кі-сть учнів, які виконували ДПА

Рівень навчальних досягнень

Якісний  показник

 

 

 

 

П

С

Д

В

 

1.

Українська мова

3

3

-

-

3

-

100%

2

Математика

3

3

-

-

3

-

100%

3

Історія України

3

3

-

-

3

-

100%

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПОДАЛЬШОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ 9 КЛАСУ

 Навчальний рік

Кількість випускників

ПТНЗ

ВНЗ І-ІІ рівнів

ВНЗ ІІІ-ІУрівнів

% учнів, які навчаються

2017-2018

6

1

5

-

100%

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПОДАЛЬШОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ 11 КЛАСУ

 Навчальний рік

Кількість випускників

ПТНЗ

ВНЗ І-ІІ рівнів

ВНЗ ІІІ-ІУрівнів

% учнів, які навчаються

2017-2018

5

2

1

2

100%

 

МЕТОДИЧНА РОБОТА

НВК продовжувало  роботу над єдиною науково-методичною проблемою

«Розвиток творчої ініціативи вчителя та творчих здібностей учня за допомогою сучасних підходів до навчання та виховання».

 З метою кращої організації методичної роботи в НВК організована була  робота шкільних методичних об’єднань  :

    вчителів початкових класів, фізичної культури та вихователів.

Керівник  - Ярмолюк М.О. (вч. 1 класу)

    вчителів гуманітарного циклу.

Керівник – Міхайліна І.С. (вч. російської мови та світової літератури)

     вчителів природничо-математичного циклу.

Керівник – Жарук А.А. (вч. математики та фізики)

Ø класних керівників

Керівник -  Візняк О.В. (вчитель англійської мови)

У 2018-2019 навчальному році  проатестувалися два педогічних працівники. З них   вчитель хімії та ЗНВР Марусич І.В. встановлено   І категорію, вчителю географії та директору Скакодубу Л.Л. підтверджено вищу  категорію та звання «Старший вчитель».

  По закінченню навчального року  за високі досягнення у навчанні нагороджені Похвальними листами 3 учнів:  Нечиталюк С. 3 клас, Островський Т. 5 клас, Пукас В. 8 клас. Закінчили навчальний рік на достатньому рівні - 19 учнів, середньому рівні – 15 учнів,   початковому рівні – 3 учнів. Учні 1 та 2 класів оцінювалися вербально.

 З метою  виявлення та підтримки  обдарованої  учнівської молоді, сприяння розвитку  її інтелектуальних та творчих здібностей, виховання в учнів прагнення до пізнання і самовдосконалення учні нашого НВК брали участь у шкільних та  районних конкурсах та олімпіадах.

-          конкурс-огляд учасників художньої самодіяльності «Проліски надії-2019» в номінації «художнє читання»;

-          районний фестиваль-конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я!» І місце;

-          обласний фестиваль-конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я!»;

-          районний конкурс народних ремесел «Любіть Україну вишневу свою» І місце;

-          у  обласному етапі конкурсі народних ремесел «Поділля. Творчість. Діти» І місце;

-          ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

-          Всеукраїнська гра «Соняшник»;

-          Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower»;

-          в районному проекті «Наші герої»  та концерті в рамках фестивалю «Полум’яні серця».

-          Районний фестиваль «Повір у себе»

-          онлайн-олімпіада з української мови «Всеосвіта 2019» І місце – Пукас В. Островський Г., ІІ місце – Сичевська Б., ІІІ місце – Ришовська В.;

-          Всеукраїнський конкурс «Я - журналіст»;

-          V Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс для школярів та студентів коледжів «Шевченкова весна» ІІ місце Пукас Вероніка;

-          районному етапі ХІІ  Міжнародного екологічного конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» у номінаціях: «Родинний герб» ІІ місце – Злотник П.,  конкурс малюнків «Моя родина на тлі краєвиду»;

-          Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle»

 

ВИХОВНА РОБОТА

    Адміністрацією НВК та педагогічним колективом  створено систему виховної  роботи, структура якої забезпечує реалізацію завдань всіх її напрямків через проведення різних форм виховної  діяльності у процесі навчання і позакласній діяльності, впровадження у виховний процес інноваційних технологій, розвиток творчих здібностей учасників навчально-виховного процесу, роботу органів учнівського самоврядування, співпрацю трикутника «школа-учні-батьки».

Так навчальний рік у НВК розпочався  з Дня знань та першого уроку про Україну. Для учнів 1-4 класів класні керівники провели уроки на теми: «Євроінтеграція», «Діти об’єднують Україну», «Добре тим хто вміє дружити», а для учнів 5-9 класів  «Розкажемо Європі про себе», «Українці серед інших європейських націй», «Добротворення наша мета».  Під час якого класні керівники поглиблювали  знання учнів про нашу державу, її розташування на карті Європи; формували громадянські якості: патріотизм,  людяність,  працьовитість. Закріплювали  знання про державну символіку (Герб, Прапор, Гімн); формували ціннісне ставлення до держави, суспільства, мови, сім’ї, самого себе, виховували любов до Батьківщини.

У вересні-жовтні  в НВК проводився «Місячник цивільного захисту» під час якого проводилося:  навчання учнів з поводження в екстремальних умовах; конкурс на кращу стіннівку на теми: «Надання першої допомоги при травмах», «Правила поведінки з електричними приладами»,  «Терористичний акт: загроза й реальність», «Правила поведінки з газовими печами, плитами». Класні керівники та вчителі предметники проводили  навчання учнів з надання першої медичної допомоги:  при травмах голови, кінцівок,  хребта, грудної клітки; при переломах та кровотечах. 

До Дня  партизанської слави класні керівники 1-4 класів провели урок мужності  «Пам'ять про минуле», а класні керівники 5-8 класів - усний журнал «Вони боронили наш край». Ці заходи дали можливість учням збагнути подвиг їхніх прадідів у Другій Світовій війні, виховувати повагу до ветеранів.

            До Дня захисника України та  Дня  українського козацтва класні керівники проводили виховну годину на тему “З відданістю Україні в серці”, підготували свято для привітання воїнів ООС. Традиційно проводилася акція-ярмарок. Метою цих заходів  було виховання в учнів гордості за свій народ, шанобливого ставлення до військових, учасників ООС; розвивати в учнів бажання брати посильну участь у допомозі і підтримці захисників Вітчизни;   формувати у дітей гуманний світогляд, спрямований на недопущення жахів війни; сприяти збереженню пам’яті про тяжкі випробування нашого народу.

Стало традицією в НВК вчителями української мови та літератури проводити Тиждень з відзначення Дня української писемності та мови. Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою «Мово українська – гордосте моя» та класні керівники провели виховні години «Серце народу – це мова, це слово».  Протягом тижня вчителі української мови та літератури проводили наступні заходи: конкурс  «Найкращий ілюстратор народної казки»; виставка стіннівок До дня української писемності; конкурс читців «За Україну, за її  мову»; написання диктанту єдності; мовознавчі хвилинки «Історія моєї мови».

  Традиційно в НВК в листопаді місяці  проводиться  Фестиваль  «Україна моя вишивана». Під час фестивалю проводилося свято де учні розповідали вірші і співали пісні про Україну; день вишиванки; виставку робіт українських народних ремесел; конкурс малюнків про Україну.

До Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні  вчителем історії Сагайдаком Г.М. було проведено  для  старших класів  перегляд фільмів про голодомор і роз’яснювальну бесіду по переглянутих фільмах. Класними керівниками 1-8 класів було проведено виховну годину «Вогонь скорботи в серці на віки» під час якої учні дізналися більше інформації про трагічні події в історії нашого народу.  Бібліотекарем  Нечипорук М.М.  проведено загальношкільну виставку літератури «Забуттю не підлягає» та акцію «Запали свічку».

До Дня Соборності України було проведено лінійку «Соборність України: історія та факти». Та класні керівники та учні прийняли участь у флешмобі «Єдина країна», під час якого учасники вишикувалися у вигляді живого слова «Небо», що символізує соборну Україну. Учні Андрійчук С. (3 клас) та Пукас В. (8 клас) приймали участь у фотовиставці до Дня Соборності України «Україна – це ми».

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан в НВК було проведено наступні заходи: загально-шкільна лінійка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Пам’ять через покоління» 1-9 клас (15.02.2019р.); круглий стіл  «Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану…» для учнів 7-8 клас (15.02.2019).

З метою вшанування пам’яті жертв Майдану до  Дня Героїв Небесної Сотні було проведено: загальношкільну лінійку «Небесна сотня – новий символ незалежності України». Класними керівниками було проведено: ГСКК «Реквієм Небесній сотні» для учнів 8 класу; виховна година «Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні» для учнів 7 класу; ГСКК «Україна – країна гідності і свободи» з учнями 4 класу; ГСКК «Небесна сотня – герої не вмирають» з учнями  3 класу. 

Вчителем української мови та літератури Глуханюк Г.І. до Дня святого Валентина було проведено розважальну гру «Хто зверху?» на яку було запрошено учнів сусідньої школи.

В період з 11.03 по 15.03. вчителі української мови Глуханюк Г.І. та Коваль Г.А. провели для учнів та педагогічного колективу Шевченківські дні «Шевченківська весна». Тиждень розпочався загальношкільним святом "Поезія Шевченка – то музики народної душа". Класні керівники 1-4 класів зі своїми учнями провели виховні години «В сім'ї вольній, новій, ми тебе не забули Тарасе...», а класні керівники 5-7 класів - «Доля жінки у творчості Т.Г.Шевченка» і у 8 класі - «Змалювання борців за волю в поемах Т.Г.Шевченка». У ході заходів учні які мали бажання могли прийняти участь у конкурсі декламування віршів Т.Г. Шевченка

21 березня серед початкових класів Чешківською Л.М. був проведений конкурс «Містер і міс Каліграфія» Учні дізналися історію виникнення письма, вчилися знаходити помилки у словах, пригадали усну народну творчість, особливо скоромовки. Також виконали вправу «Піктографія», тобто складали за допомогою малюнків історію.  А також  допомогою нот вчилися складати якнайбільше слів. І був присутній письмовий конкурс «Спиши текст»

У конкурсі брали участь: учні 1 класу (Мельник Артем та Бедзір Даниїл), учні 2 класу (Злотник Поліна, Цюпик Олександра), учні 3 класу ( Андрійчук Софія, Нечиталюк Софія), учні 4 класу (Злотник Олена, Голуб Олександр)

            Титул «Міс Каліграфія» отримала Злотник Поліна, а «Містер Каліграфія» отримав Мельник Артем.

До дня Перемоги у Другій  Світовій війні, вшанування пам’яті ветеранів та пропаганди патріотизму серед учнів було організовано операцію «Святі могили», покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам.  Учні НВК прийняли участь у спільному концерті з працівниками будинку культури «Вічна пам’ять солдату-герою  для жителів та гостей села.  

До Дня науки Міхайліна І.С. для учнів 5-9 класів провела бесіду з елементами переглядів відеороликів «Цікава наука».

Адміністрацією НВК  в 2018-2019 навчальному році було вивчено стан напрямку виховної роботи з екологічного виховання та військово-патріотичного. Для формування в учнів екологічної свідомості, відповідального та бережного ставлення до навколишнього середовища в НВК проводилися такі загальношкільні заходи як: висаджування плодових дерев та кущів у шкільному садку; благоустрій шкільної та пришкільної території , клумб. Видавалися брошурки для учнів та батьків «Бережіть природу».   До Дня пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи вчителем історії Сагайдаком Г.М. було проведено лінійку-пам'яті «Чорнобиль… Весни обірване суцвіття», а класними керівниками  уроки пам’яті:   «На Чорнобиль журавлі летіли» для 1-5 класів та «Чорнобиль… Мертва зона… Радіоактивна зона…» для 6-8 класів. На уроках з основ здоров’я учні 5 класу під час вивчення теми «Наслідки забруднення довкілля для життя і здоров’я людини» створювали проекти «Повторне використання пластикових упаковок», це допомогло учням ознайомитися з можливістю використання побутових відходів для своїх потреб.

Учні НВК прийняли участь у районному етапі ХІІ  Міжнародного екологічного конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» у номінаціях: «Родинний герб», конкурс малюнків «Моя родина на тлі краєвиду». Так учениця 2 класу Злотник Поліна здобула ІІ місце у номінації «Родинний герб».

Класний керівник 7 класу Міхайліна І.С. разом із своїми учнями впроваджувала програму виховних заходів з попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

 Традиційно в кінці травня місяця наймолодші учні НВК святкують свято Букварика. На свято завітали гості. Це і дирекція НВК, і учні інших класів, батьки, бабусі, братики й сестрички. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого шкільного року.

В дитячому підрозділі НВК вихователями протягом року  було проведено  свята:

 - День знань;

- Свято  осені «Пошуки золотої красуні»;

-Новорічне свято «Зайчикова хатка»;

- Свято мам. «Дорога за сонечком»;

- Свято «Подорож до країни ввічливості та доброти»;

- Свято «Козацькі розваги»;

 

Оздоровлення дітей. Організація та проведення екскурсій.

- музей С.В.Руданського (30.05.2019р.) - 32 дітей;

- Відвідування вистав  Львівського академічного обласного музично-драматичного театру  імені Юрія Дрогобича 16.04.2019року:

«Котигорошко» -23 учні;   «Дорогою цінною» -16 учнів;

-  екскурсія в м. Вінниця Краєзначий музей , зоопарк  (06.06.2019р.) – 23 учнів

- екскурсія до м. Вінниця парк ім. Горького, каток (11.01.2019р.) – 8 учнів

З метою збереження і зміцнення здоров’я дітей та попередження дитячого травматизму і запобігання нещасним випадкам  в НВК проводилися заходи, які сприяли формуванню в учнів  навичок здорового способу життя; вихованню власної обережності учнів та вихованців; збереженню повноцінного фізичного розвитку дітей. А саме було проведено: Єдиний день безпеки дорожнього руху – 07.09.2018р.; місячник Цивільного захисту- 19.09 по17.10. 2018р.; Тиждень безпеки дорожнього руху – 12-18 листопада 2018р. та 06-12.05.2019р. .; Тиждень безпеки дитини – 26-30 листопада 2018р та 15 по 19.04.2019р.; Тиждень знань з безпеки життєдіяльності  -26.11.по 30.11. 2018р та 15 по 19.04.2019р.;  «День цивільного захисту» 25 квітня 2019 року.

Здійснюється постійний контроль за проведенням інструктажів із безпеки життєдіяльності  на уроках трудового навчання, фізичної культури,  інформатики, фізики, хімії, біології. З метою створення умов безпечного перебування учнів у закладі організовано чергування учнів та вчителів під час перерв. 

 2018-2019 н.р. жодного нещасного випадку під час навчально-виховного процесу та побутового травматизму зафіксовано не було.

  Бібліотекарем Нечипорук М.М. протягом року  були проведені виставки книг, періодичних видань приурочених  до різних  знаменних дат, виставки новонадходжень, дитячих малюнків.

Бібліотечний  актив приймав активну участь в  «Книжковій лікарні» Учні були забезпечені книжками 1 клас - 100%, 2 клас – 78%, 3 клас – 100%, 4 клас – 84%,5 клас – 100%, 6 клас – 100 %, 7 клас –  67%, 8 клас –  85%, 9 клас  - 100%, 

Вже багато років в НВК функціонує гурток лозоплетіння «Слухняна лоза», який веде Михальчук В.О.. Його вихованці не одноразово були призерами районних та обласних конкурсів народних ремесел, так і цей рік не став винятком. Учениці 8 класу Щенявська Діана представили навчальний заклад на районному етапі конкурсі юних майстрів народних ремесел в рамках обласного тижня народознавства «Любіть Україну вишневу свою», де зайняли І місце. Щенявська Діана представляла НВК в обласному етапі конкурсу в якому зайняла І місце.

Також у НВК функціонує гурток  основи захисту Вітчизни, який  веде Сагайдак Г.М.. Гурток відвідують 8 учнів 8 класу.  Гурток проводився за рахунок варіативної складової  освітніх навчальних програм  по 1 годині на тиждень. Робота гуртка проводилася згідно  програми «Основи захисту Вітчизни» згідно програми і календарно-тематичного планування.  В ході курсу опрацьовано п’ять основних розділів: гуманітарна підготовка, загальновійськова підготовка,  вогнева підготовка, долікарська допомога, основи цивільного захисту. В ході навчання проводилася практична підготовка по даним розділам.

За державні кошти через відділ освіти було придбано два телевізори, кольоровий принтер, бойлер. За кошти С/р чорно білий принтер.  

           Участь батьків в організації гарячого харчування,  новорічних подарунків  для учнів та дошкільнят, у придбанні насіння овочів і квітів для шкільних ділянок та клумб,  екскурсійних поїздок учнів,  проведенні  ремонтних робіт в класних кімнатах

Надійшло благодійної допомоги на загальну суму – 85526

В т.ч. на

Харчування  - 60530 (Батьківська допомога), 1240 - Б.С.Нестерук,  1105 - С.С.Харчук

Поточний та капітальний ремонт  - 7600

Товарно-матеріальні цінності: 1110 – (Батьківська допомога);

6865 (садочок, Батьківська допомога)

Основні засоби (ТМЦ вартістю більше 2500тис.грн) - 0

Інше – новорічні подарунки:   2100 - депутат П. Юрчишин,  4068 - ТОВ «СХК Вінницька  Промислова група», 208 -  П.П. Маковецька, 700 - (садочок, Батьківська допомога)

 



27.01.2020 | Aдмін

Вернутись назад
Всі новини

Контакти