Головна »

              

Гумор Степана Руданського у пам'яті земляків
 

У Хомутинці на відоме свято

Завітало знов гостей багато.

Лине музика і сміх

І усе задля людських потіх.

Руданського слова лунають

І «знову світ живий цей оглядають».

12 січня, хоч і в морозний та сніжний день, у селі Хомутинці відзначали 185 річницю з дня народження Степана Васильовича Руданського – свято сатири та гумору. У селі був присутній святковий дух веселого настрою, а по всій окрузі лунала відома на весь світ пісня «Повій вітре…», яка заглянула у кожну домівку хомутинчан.

На святі були присутні шановні гості, письменники і просто шанувальники веселого слова Руданського. Але найголовнішими гостями стали наймолодші жителі нашого села та місцевої школи, учні початкових класів, які теж не залишились осторонь веселого дійства. Діти розповідали вірші, вітали всіх присутніх зі святом, співали пісень та розповідали співомовки свого земляка. Кожен з них мав змогу відчути себе маленьким артистом.

На Батьківщині С.В.Руданського жителі не лише вміють жартувати, а й мають багато інших талантів. Традиційно у холі будинку культури були представлені виставки місцевих майстрів та майстринь. Керівник гуртка «Слухняна лоза» зі своїми вихованцями представили гостям свою творчість.А учні місцевої школи підготували безліч малюнків до творів свого земляка, де були зображені і свиня в калюжі, і чоловік без чобіт,і той страшний вовк, який виявився мишею, і низкою інших героїв.

Незважаючи на холод на дворі, на душі у кожного присутнього залишаються лише приємні спогади та гарний настрій, а особливо у дітей. Вони з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі.

 

 

родовження тексту новини05.02.2019 | Aдмін

Вернутись назад
Всі новини

Контакти